אנחנו סו בינג, נעים מאוד

סו בינג (SoBing) הינה רשת קפה וקינוחים קוריאנים.

בשנת 2018 פתחנו את הסניף הראשון שלנו ומאז אנחנו מעניקים ללקוחותינו חוויה ייחודית של טעמים נפלאים ומרקמים נדירים בכל ביקור מחדש.

רשת סו בינג שומרת על סוד הטעם והאיכות של הקינוחים האסייתים תוך הקפדה על המרכיבים האיכותיים ביותר היישר מאסיה ומעניקה חוויה אסייתית מושלמת לקהל הישראלי. מוצרי סו בינג נבחרו בקפידה רבה מתוך מגוון רחב של מוצרים בקולינריה האסייתית. לצורך התאמה של מוצרים לחיך הישראלי גייסנו לצידנו את מיטב המומחים ובראשם את השף קונדיטור אלון שאבו שהרכיב את המנות ובנה את התפריט. אנחנו פועלים מתוך שליחות כי לא כל קינוח חייב להיות מלווה ברגשי מצפון. הקינוחים מבוססים בעיקר על חלב ופירות טריים אשר מצד אחד בעלי מראה גרנדיוזי ומושחת ומצד שני בעלי ערך קלורי נמוך.

בלב התפריט שלנו עומד קינוח קוריאני סו בינג (Bingsu באנגלית), המנה מבוססת על שלג חלב קוריאני אוורירי ורך במרקם ייחודי שמזכיר את פתיתי הקוקוס. בין השכבות של השלג החלבי מכניסים פירות טריים ,תוספות ורטבים בהתאם לבחירת הלקוח.

לחוויה אסייתית מצטרף הבאבל טי (Bubble Tea) – משקה מבוסס טפיוקה צמחית שחורה בבישול יומי, בתוספת משקאות המבוססים על תה עם חלב בטעמים ומרקמים המיובאים הישר מאסיה.

בנוסף תוכלו למצוא בתפריט מנות טבעוניות ומוצרים ייחודיים כגון, קינוחי קרואסון פנקייקס, משקאות ברד במגוון טעמים בתוך כלים בצורת מנורה עם לד מנצנץ ומשקאות חמים מיוחדים ועוד…

אז קדימה, למה אתם מחכים? צעד קטן ואתם בקוריאה!

תמונת פרופיל 09072021-01

אודות המייסד והמנכ"ל

דני ללזרי , 53

במסגרת תפקידי בחברה טכנולוגית, ביקרתי בתערוכות בעולם וניהלתי את הקשרים העסקיים של החברה מול הספקים בחו”ל.

בשנת 2017 התחילה החברות שלי עם הקוריאנים. באחת התערוכות הם משכו את תשומת ליבי, נדהמתי לראות פתיתי שלג יורדים במכונה! ניגשתי לראות וכך גיליתי את Bingsu - קינוח קוריאני מבוסס על שלג חלב אוורירי ורך, במרקם ייחודי, בתוספת פירות טריים ורטבים. זה היה מרענן! מדובר במוצר טעים במיוחד לכל הדעות, עם מרקם וטעם שונה לחלוטין. התאהבתי באותו רגע...

החברה הקוריאנית היא “BK Korea” ייצרנית של מכונות להכנת פתיתי שלג חלב עבור הקינוח “בינגסו”. החברה עוסקת בפיתוח מכונות מזון ומחזיקה בעשרות פטנטים בתחום. “BK Korea” מנהלת רשת זכיינים בעלי סניפים רבים בכל אסיה אשר מוכרים בהצלחה רבה את הקינוח הקוריאני. בנוסף לחברה רשת זכיינים ביותר מ-30 מדינות בעולם, אשר מתפתחת בעוצמה רבה. בתום משא ומתן שכנעתי את הקוריאנים, כי אני השותף הנכון לייצג אותם בארץ.

תוך כדי המחקר הקולינרי ברחבי אסיה נחשפתי לתופעה של תורי ענק אחרי המשקה בשם הבאבל טי, זה חזר על עצמו בקוריאה, בהונג קונג, בטאיוואן. גיליתי משקה מרענן המבוסס על פניני טפיוקה צמחית שחורה בבישול יומי ובתוספת תה וחלב בטעמים. מאות מיליוני אסייתים שותים באבל טי מידי שבוע והחלטתי להביא את הלהיט ארצה.

אשמח לראותכם באחד מסניפינו!

סובינג קינוחים קוריאנים

החזון שלנו

הנגשת קונספט קולינרי ייחודי לקהל ישראלי